Harmony
In time and business
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Jesteśmy Kancelarią Księgową, która potrafi przełożyć pojęcie HARMONII w sferę Twojego biznesu.

POZNAJ NAS BLIŻEJ
rellax fade-in

BRK w liczbach

50

liczba pracowników

20

lata na rynku

500

ilość klientów

38%

średni, odnotowany wzrost przychodów Klienta w skali roku, po rozpoczęciu współpracy z naszą Kancelarią

Poznaj nasze usługi

Przyjrzyj się nam bliżej

 1. Księgowość

  Główna profesja naszej Kancelarii. Od ponad 20 lat doradzamy, szkolimy i wprowadzamy wszystkie procedury księgowe, których potrzebuje Twój biznes.

 2. Prawo

  Kancelaria BRK to Zespół specjalistów z branży księgowo – prawnej. Nasi doradcy na co dzień, starają się wspierać swoich Klientów w zakresie kompleksowej wiedzy w swojej dziedzinie.

 3. Doradztwo

  Nasza Kancelaria towarzyszy swoim Klientom w kluczowych decyzjach ich biznesów – dzieje się tak głównie dlatego, że nasi Klienci mogą Nam zaufać.

 4. Doradztwo podatkowe

  Dla nas, najważniejszy jest Twój cel, który chcesz osiągnąć w swoim biznesie. Przed przedstawieniem dedykowanej oferty, zawsze staramy się szczegółowo omówić z Klientem zagadnienia, które podlegają dyskusji.

 5. Szkolenia

  Specjaliści BRK od ponad 20 lat biorą udział w prowadzeniu licznych szkoleń, mających na celu udoskonalane inwestycji i przedsiębiorstw naszych Klientów.

 6. Kadry i płace

  Gwarantem naszej potencjalnej współpracy jest możliwość skorzystania z wiedzy międzynarodowego, wieloletniego zespołu, który na bieżąco wspiera się aktualnymi rozwiązaniami technologicznymi.

 7. Wirtualne biura

  Jeśli Twoja firma, zastanawia się nad optymalizacją kosztów wynajmu i zatrudnienia personelu dla oddziałów, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Nasz Zespół posiada szeroko rozwinięte kwalifikacje do przeprowadzenia procesów rejestracji wirtualnego biura o charakterze zdalnym.

Partnerzy

Z dumą informujemy naszych Klientów o tym, że jesteśmy Partnerem światowego stowarzyszenia PrimeGlobal.

Chcesz wiedzieć więcej?
skontaktuj się z nami

POZNAJ NAS BLIŻEJ

kontakt

Jesteśmy Kancelarią Księgową, która potrafi przełożyć pojęcie HARMONII w sferę Twojego biznesu.