Księgowość

Główna profesja naszej Kancelarii. Od ponad 20 lat doradzamy, szkolimy i wprowadzamy wszystkie procedury księgowe, których potrzebuje Twój biznes.

Dlaczego nasi Klienci są w dobrych rękach?
Nasza Kancelaria już od ponad 20 lat, pomaga w zrozumieniu swoim Klientom zagadnień związanych z dziedziną księgowości. Pomagamy podejmować strategiczne decyzje przedsiębiorcom w ich biznesie i inwestycjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą z zakresu księgowości.

księgowość budżetowa
Nasza wiedza opiera się na znajomości wszystkich aktualnych paragrafów i zasad, które są wymagane w Twoim przedsiębiorstwie. Jako Zespół specjalistów w branży, staramy się dostosowywać konkretne rozwiązania wynikające z potrzeb Twojego biznesu.

księgowość dla stowarzyszeń
Prowadzisz lub zastanawiasz się nad zarejestrowaniem fundacji lub stowarzyszenia? Nasza Kancelaria zadba o to, abyś nie musiał się niczym martwić.

księgowość online
Digital i cyfryzacja to pojęcia, które charakteryzują naszą Kancelarię. Dzięki rozbudowanemu systemowi technicznemu, udostępniamy naszym Klientom możliwość, szybkiej i bezpiecznej komunikacji w kontekście prowadzenia ksiąg rachunkowych. Taka transparentność wynika z naszej troski o komfort naszych Klientów.
księgowość standardowa
Nasz Zespół na bieżąco wspiera i doradza swoim Klientom w zakresie księgowości. Ponadto, prowadzimy szkolenia i treningi dla firm. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepiej dopasowany pakiet usług.

księgowość dla Klienta zagranicznego
Nasza Kancelaria wspiera i doradza Inwestorom Zagranicznym w kontekście rozpoczęcia lub prowadzenia Inwestycji na terenie Polski. Od ponad 20 lat wspieramy biznesy i przedsiębiorców, którzy dostrzegli potencjał prowadzenia inwestycji w naszym kraju. Jeśli również jesteś zainteresowany, rozpoczęciem działań na terenie Polski – zapraszamy do skontaktowania się z naszym Kwalifikowanym Doradcą.